isci-signe-vesso-3

SIGNE VESSO

Coach ja superviisor

Signe on International Supervision and Coaching Institute (ISCI) asutajaliige ja oli juhatuse esimees esimesed kolm aastat. Supervisiooni ja coachingu väljaõppe õppejõud.

Signe on kaitsnud doktorikraadi juhtimisteadustes. Tema doktoritöö teema oli coachingu kultuur ja coachingul baseeruv juhtimisstiil.

Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu esimees 2008 – 2016 a.

Äripäeva Akadeemia koostööpartner coachingu valdkonnas. Äripäeva Arenduskäsiraamatu kolleegiumi liige.

Signe on koolitajana tegutsenud 23 aastat. Omab rikkalikke kogemusi äri valdkonnas, sotsiaal ja haridusvaldkonnas, avalikus sektoris. Signe peamine sihtrühm on juhid ja meeskonnad.

Signe on koos Kaupo Sauega kirjutanud meeskonna coachingu alase raamatu “Õnnelik meeskond” (Äripäeva Kirjastus 2008).

Omab ANSE standarditele vastavat superviisori ja coachi sertifikaati. On läbinud ESCÜ kvaliteedistandardi ja talle on omistatud seenior superviisori ja coachi tase.

On rahvusvaheliselt sertifitseeritud gestaltterapeut (Skandinaavia Gestaldi Instituut), NLP praktik (Ericksoni Colleage), Team Coach (Erickson Colleage).

Peamised töövaldkonnad:

Muudatuste juhtimine
Juhtide arendamine
Meeskonnatöö ja tulemuslikkuse arendamine
Coachingu kultuuri arendamine
Coachingu oskuste treenimine
Denisoni organisatsiooni kultuur


Kolleegid Signest

“Signe on tugev organisatsioonide supervisioonis ja coachingus ning mõistab sügavuti, mis toimub meeskondades. Oskab hästi situatsiooni joonisena õles joonistada. Samuti märkab kiirelt, mis on pildilt puudu.”

“Signe puhul võib välja tuua kolm spetsiifilist tugevust – läbinägelikkus sellest, mis toimub ,leidlikkus seostada asju ja leida lahendusi ning loovus, mis on aluspinnaseks- nii töös kui isiklikus elus.”

“Signe on rõõmus, lahe ja loominguline, teeb asju kirglikult. Tal on hea huumorisoon. Ta on kiire mõtlemisega ja hästi efektiivne. Signe on loomulik ning ehe. Ta omab sisemist jõudu ning temaga on lihtne ja selge suhelda. Väga tark ning arukas töösituatsioonides ning samuti hea pereema.”

Teised meeskonnaliikmed