Kaidi Peets, superviisor, coach, koolitaja

KAIDI PEETS

Coach ja superviisor

Kaidi on rahvusvaheliselt sertifitseeritud superviisor ja coach (Saksamaa) ning sertifitseeritud Denison Organizational Culture Survey konsultant (Sveits). Ta on täiendanud end Harvardi Ülikooli muudatuste juhtimise programmis, läbinud Systemic Coaching and Constellations Essentials and Fundamentals programmi (Inglismaa), õppinud lahenduskeskset lühiteraapiat ning täiendanud end erinevatel mindfulness’i, Appreciative Inquiry, protsessitöö, narratiivse ja süsteemse lähenemise alastel koolitustel.

Kaidil on inglise keeles MA equiv Tallinna Pedagoogikaülikoolist. Lisaks on ta Tallinna Tehnikaülikoolis täiendanud end ärikorralduse ja turunduse alal ning õppinud Tartu Ülikoolis sotsioloogiat.

Lähenemine ja meetodid

Oma töös kasutab süsteemsest supervisioonist, lahenduskesksest lühiteraapiast, pereteraapiast, protsessitööst, presence-based coachingust, ITC coachingust ja loovteraapiatest pärit meetodeid ja mudeleid.

Mida Kaidi teeb

  • Arendusprogrammid mentoritele ja juhtidele;
  • Praktilised koolitused juhtidele ja spetsialistidele (meeskonna juhendamine ja arendamine, koostöö arendamine meeskonnas, enesejuhtimine, ajajuhtimine, coachinguoskused, kovisiooni meetodi rakendamine, mentorite baaskoolitus, klienditeeninduse arendamine jne);
  • Juhtide individuaalne supervisioon ja coaching;
  • Grupicoaching avalikus ja ärisektoris;
  • Organisatsioonide arenduspäevade läbiviimine

Kaidi on tegutsenud alates 2008.a. mentorina EAS ärimentorlusprogrammis.

Hea partneriga koos asutanud ja juhtinud koolitus- ja kirjastusettevõtet Adelante Koolitus alates 1999.
International Supervision and Coaching Institute asutajaliige, juhatuse liige (2011-2014) ja superviisorite/coachide väljaõppe õppejõud.


Kolleegid Kaidist

“Kaidi sobib töötama juhtidega, tal on strateegiline mõtlemine, mõistab hästi ärivaldkonda ja juhte ning leiab nendega kergesti ühise keele. Grupiga töötades kohaneb kergesti grupi tempoga. Kaidi on väga kiire ja inspireeriv. Kaidi on sihipärane, paindlik, ja kannatlik. Ta on väga südamlik, lahke, arvestav kolleeg ja suurepärane pereema.”


Mõned Kaidi kliendid:

Eesti Telekom AS, Al Mare Auto OÜ (AUDI esindused), Riigikontroll, Levira AS, R-Kiosk AS, ESS-Food AS, Politsei- ja Piirivalveamet, SA KredEx, Telia Eesti AS, Justiitsministeerium, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Pärnu Haigla SA, SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus, EMT AS, SA INNOVE, Tallinna Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Sisekaitseakadeemia, Chilli Deals OÜ, Avatud Eesti Fond, Eesti Töötukassa, Tallinna Laste Turvakeskus, Lääne-Harju Koostöökogu, Vaasan Baltic AS, Rautakirja Estonia AS, SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus, Keila Tarbijate Ühistu, Nelja Valla Kogu, Biodiesel Paldiski AS, Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus jpt.

Kaidi kogemuste kohta saab lähemalt lugeda siit.

Teised meeskonnaliikmed