Kaupo Saue

KAUPO SAUE

Coach ja superviisor

Kaupo Saue on International Supervision and Coaching Institute (ISCI) asutajaliige.

Supervisiooni ja coachingu II, V, ja IX väljaõppegrupi põhiõppejõud.

Külalisõppejõud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas ja Avatud Ülikoolis alates 2002.a. kuni praeguseni. Õppetöö teemad: arendav juhtimine/coaching, meeskonna juhtimine, emotsionaalne intelligentsus juhtimises, kovisioon ja töösoorituse parendamine.

33 aastat rikkalikku koolituskogemust nii äri- kui avaliku sektori ettevõtetes koostöö ja juhtimise arendamisel. Teadlikkuse praktikate, jooga ja kõndmeditatsiooni regulaarne harjutaja 15+ aastat. Integratiivse tööstiili esindaja, mis tähendab seda, et erinevaid mõtteviise ja meetodeid saab sulatada loomulikuks, toredaks ja tulemuslikuks tervikuks – eesmärgiga inspireerida ja olla kasulik.

Meeskonna coachingu alase raamatu “Õnnelik meeskond” (Äripäeva Kirjastus, 2008) kaasautor koos Signe Vessoga.

Omab ANSE standarditele vastavat superviisori ja coachi sertifikaati alates 2006.a.

Peamised töövaldkonnad

  • Juhtide, meeskondade ja gruppide coaching ja supervisioon
  • Juhtgrupi sisese ning juhi ja tiimi vahelise koostöö kvaliteedi kasvatamine
  • Coachingu kultuuri juurutamine organisatsioonis
  • Meeskonna kaasamise kunst ja tehnikad
  • Arendavate mentorite koolitused ja pikem väljaõpe

Kolleegid Kaupost

“Kaupo on väärtustava pilgu kandja, hooliv, asjalik, alati uuele avatud, ”pehmelt tugev”, jõuline ja loov. Ta on suurepärane turvalise kasvukeskkonna kujundaja ja inimestes loovuse vallandaja. Ta on mõistev ja õigel hetkel inimlikult toetav. Kolleegidele, sõpradele ja lastele suureks eeskujuks. Hoiab kõrgel kohal pereväärtusi.”


Kaupo koolituste kliendid:

Eesti Telekom AS Mobile Whole Sale, Finnair Backoffice Services, Altia Eesti AS, PKC Group Eesti AS, Posti Group Corporation, Itella Logistics Eesti, Pfizer Luxembourg SARL Eesti, GlaxoSmithKline Eesti, VAPO, Latvenergo Elektrum Eesti AS, Nordecon Infra SIA, Philips Nordic High Potentials Managers, TREF, Olerex , Infovara, Ignite, Äripäev, Siseministeerium, Sotsiaalministeerium, Sisekaitseakadeemia, SA Innove, Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool, Tartu Kutsehariduskeskus, Pärnu Linnavalitsus, Tartu Linnavalitsus, Politsei ja Piirivalveamet, Riigi Tugiteenuste Keskus, Riigi Kinnisvara, Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed, SA Archimedes, Tervise Arengu Instituut, Thermory, Agile Eesti, JMK, TAI, RMK, EAS, paljud koolid ja KOV- d

Teised meeskonnaliikmed