isci-kaupo-saue-1

KAUPO SAUE

Coach ja superviisor

Kaupo Saue on International Supervision and Coaching Institute (ISCI) asutajaliige ja juhatuse liige. Supervisiooni ja coachingu väljaõppe õppejõud.

Äripäeva Akadeemia koostööpartner coachingu valdkonnas.

Külalisõppejõud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas ja Avatud Ülikoolis alates 2002.a. kuni praeguseni. Õppetöö teemad: arendav juhtimine/coaching, meeskonna juhtimine, emotsionaalne intelligentsus juhtimises, kovisioon ja töösoorituse parendamine.

25 aastat rikkalikku koolituskogemust nii äri- kui avaliku sektori ettevõtetes koostöö ja juhtimise arendamisel.

Meeskonna coachingu alase raamatu “Õnnelik meeskond” (Äripäeva Kirjastus, 2008) kaasautor koos Signe Vessoga.

Omab ANSE standarditele vastavat superviisori ja coachi sertifikaati.

Peamised töövaldkonnad

  • Juhtide ja meeskondade coaching ja supervisioon ning pikemad arendusprogrammid
  • Koostöö ja tiimitulemuslikkus
  • Coachingu kultuuri juurutamine, kaasavad meetodid juhtimises jne.
  • Juhtgruppide koostöö: suhete alane nõustamine ja konfliktide lahendamine
  • Denisioni organisatsioonikultuur
  • Mentorlus

Kolleegid Kaupost

“Kaupo on väärtustava pilgu kandja, hooliv, asjalik, alati uuele avatud, ”pehmelt tugev”, jõuline ja loov. Ta on suurepärane turvalise kasvukeskkonna kujundaja ja inimestes loovuse vallandaja. Ta on mõistev ja õigel hetkel inimlikult toetav. Kolleegidele, sõpradele ja lastele suureks eeskujuks. Hoiab kõrgel kohal pereväärtusi.”


Kaupo koolituste kliendid:

Eesti Telekom AS Mobile Whole Sale, Elion Ettevõtted AS, Finnair Backoffice Services, Altia Eesti AS, PKC Group Eesti AS, Posti Group Corporation Itella Logistics Eesti, Pfizer Luxembourg SARL Eesti, GlaxoSmithKline Eesti, VAPO, Latvenergo Elektrum Eesti AS, Nordecon Infra SIA, Philips Nordic High Potentials Managers, TREF, Olerex , Infovara, Ignite, Äripäev, Siseministeerium, Sotsiaalministeerium, Sisekaitseakadeemia, SA Innove, Tartu Ülikool, Tallinna Ülikool, Tartu Kutsehariduskeskus, Pärnu Linnavalitsus, Tartu Linnavalitsus, Politsei ja Piirivalveamet, Riigi Tugiteenuste Keskus, Riigi Kinnisvara, Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed, SA Archimedes, Agile Eesti, JMK, TAI, RMK, EAS, paljud koolid ja KOV- d

Teised meeskonnaliikmed