PSÜHHOSOTSIAALSE VALDKONNA SUPERVIISORI-COACHI VÄLJAÕPE

KELLELE

Algamas on uus psühhosotsiaalse valdkonna suunaga superviisori – coachi väljaõpe!
Ootame spetsialiste ja juhte, kellel on töökogemus sotsiaalhoolekandes, tervishoius, noorsootöös, tööhõives, ohvriabis, kriminaalhoolduses, tugihariduses, õiguskaitses, pagulasabis, psühholoogias või teistes psühhosotsiaalsetes valdkondades.

MIDA ANNAB

Lõpetanul on pädevus viia läbi individuaalset supervisiooni ja -coachingut, rühmasupervisiooni, töötada meeskondade ja organisatsioonidega. Lisaks üldisele superviisori-coachi pädevusele õpitakse erinevaid meetodeid psühhosotsiaalselt haavatavate kliendigruppidega töötavate spetsialistide toetamiseks. Väljaõpe annab nii supervisiooni kui coachingu läbiviimise oskused ning võimaluse töötada nii organisatsioonivälise kui -sisese superviisorina.

KES ON SUPERVIISOR

Töönõustamise spetsialist, kes on läbinud ANSE standardile vastava väljaõppe.
Supervisioon psühhosotsiaalses valdkonnas on oluline töötajate arendamise strateegia ja töökultuuri osa. Regulaarne supervisioon aitab kaasa kvaliteetsemale klienditööle, töötajate heaolule ja vähendab läbipõlemisjuhtumeid.

Psühhosotsiaalse suunaga supervisiooni ja coachingu väljaõpet tutvustav töötuba veebis

24.oktoober 2022, kell 15-18 (veebis)

Töötoas: saame tuttavaks, räägime supervisioonist ja coachingust, tutvustame detsembris 2022 algavat psühhosotsiaalse valdkonna supervisiooni ja coachingu väljaõpet ja kogeme mõnesid grupisupervisiooni meetodeid.Töötube juhivad professionaalsed superviisorid  ja väljaõppe põhiõppejõud Triin Vana, Piret Bristol ja Tiina Merkuljeva.

Töötoa hind on 35 eurot. Lisandub käibemaks 20%. Kogusumma on 42 eurot.

Registreerimine järgneval lingil: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScktgPFxOBSxdng0977vUdAVPxLpHJRioTXOP5Nw6qxbzdnDw/viewform
Lisaküsimused: piret.bristol@isci.ee,

Toimumise aeg

01.detsember 2022 - 31.mai 2025

Toimumuse koht

Tallinn, Tartu ja Kesk-Eestis

Kontakttunde

378
14 õppesessiooni – 3-päevased (neljapäevast laupäevani) sessioonid iga 2 kuu tagant.

Maksumus

Sessioon: 510€ + km
Kogu väljaõpe: 7140€ + km

Koolitajad

Registreeru või küsi meie käest nõu